K O • Ž U C H . | yeeeee
ndndndndndnd
marketing, online marketing, copywriting, marketingová strategie, kreativa, online reklama, obsahový marketing, obsahová strategie, komunikace, komunikační strategie, marketingová komunikace
987
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-987,page-parent,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.8, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Služby

Aneb čím vším s radostí přispějeme společnému projektu.

Nápad

Rozlouskneme váš oříšek

Jste na samotném začátku? Pak se nacházíte v tom nejkritičtějším bodě celého procesu. Dobrý nápad je přesně to, co může váš projekt vystřelit nahoru. A my vám ho vymyslíme. Posvítíme si na silné i slabé stránky vaší webové prezentace nebo pomůžeme s kreativou jakékoliv komunikační kampaně.

VÍCE O NÁPADECH

Obsah

Materiál. Náplň. Výplň.

Důležitější než to, co říkáte, je jak to říkáte. Úplně nejdůležitější je ale nepřestat vyprávět. Navrhneme obsahovou strategii na míru vaší firmě, oboru a produktům. Zaúkolujeme zkušené psavce, kteří nepřestanou plnit web, sociální sítě a další kanály originálním obsahem.

O OBSAHU

Vizuály

Vytvoříme líbivé a fungující vizuály

Co si budeme povídat. Lidé poslední dobu stále méně čtou věty složené z písmenek a raději koukají na obrázky z pixelů. Pomocí té nejlepší techniky a grafických programů vytvoříme produktové i image fotografie, natočíme videa nebo zpracujeme grafické materiály k tisku.

O TVORBĚ VIZUÁLŮ

Komunikace

Vytroubíme to do světa

I sebelepší materiály jsou k ničemu bez kvalitní a povedené komunikace. Internet a mediální agentury nabízejí mnoho možností, jak utratit peníze. Pomůžeme vám vybrat ty pravé kanály, nastavit PPC systémy i profily na sociálních sítích. Vše ale začíná kvalitní komunikační strategií.

O ZPŮSOBECH KOMUNIKACE